Garantii

Basso jalgratastele on materjali- ja tootmisdefektideta garantii 2 aastat alates ostukuupäevast.
Basso pakub garantii pikendamist kokku 3 aastani (2+1), kui registreerite oma jalgratta 20 päeva jooksul alates ostukuupäevast veebisaidi www.bassobikes.com jaotises "Registreeri oma jalgratas".

Basso ei garanteeri jalgratastele kokkupandud komponente, kuid tegutseb vahendajana, et tagada probleemile kiireim võimalik lahendus, kui seda küsitakse. Igale rattale ja raamile on lisatud Basso garantiitingimuste koopia. Basso asendab defektsed osad, nagu raam, kahvel või jalgratta mis tahes osa, kui need on defektsed. Bassol on õigus nõue aktsepteerida või see tagasi lükata toodangu väärkasutamise tõttu. Garantii piirdub defektse osa asendamise ja veokuluga. See ei kata töö- ja käitlemiskulusid. Kui detail peaks tootmisest välja minema, asendab Basso selle kõige sarnasema hetkel tootmises oleva tootega.

Basso garantii kaotab kehtivuse, kui jalgrattal või selle osadel on märke:
a) kasutamisest muust kui see, milleks see on ette nähtud
b) kahjustusi, mis on põhjustatud remondikatsetest või ebaõigest kokkupanekust, mille on teostanud muu kui Basso remonditeenus
c) ebaõige hoiustamine
d) avariide käigus tekkinud löögid
e) tulekahjust, maavärinast või keskkonnamõjudest tekkinud kahjud
f) ratas või osad on müüdud teisele omanikule (kasutatud toode)

Iga garantiinõudega tegelevad otse Basso edasimüüjad. Defektse raami või komponendi esmakordseks kontrollimiseks võtke ühendust edasimüüjaga. Edasimüüja võtab seejärel otse ühendust meie garantiiteenindusega, hoides teid kaebuse käiguga kursis.